ژانویه 29, 2022
مشاوره شغلی چیست؟

مشاوره شغلی چیست؟

مشاوره شغلی چیست؟

در صورتی که شما ندانید چه شغلی مناسب شما است می توانید به سراغ یک مشاوره شغلی خوب بروید تا به وسیله او متوجه شوید که چه کسی هستید و از زندگی و حرفه و تحصیلاتتان چه می خواهید.

"<yoastmark

کسی است که با شما درباره افکار، احساسات، ایده‌ها و نگرانی‌هایتان درباره انتخاب‌های حرفه‌ای و تحصیلی صحبت می‌کند و به شما کمک می‌کند تا از افکار و احساسات خود سر در بیاورید، آنها را سازمان‌دهی کنید و به آنها معنا ببخشید.

چه کسانی به مشاوره شغلی نیاز دارند؟

مشاور شغلی فقط برای انتخاب کردن یک شغل نیست. مشاور شغلی می تواند برای هر کسی از جمله دانشجویان سال اولی، جوانان و سالمندان مناسب است که از این مشاوره های شغلی استفاده کنند. مشاور شغلی به شما کمک می کند تا بهتر آماده شوید و توصیه می شود که همه دانشجویان با این مشاورین صحبت کند.

مشاور شغلی چه کسی است و چه مهارت هایی دارد؟

کارمندان عضو در مرکز مشاوره به شما کمک می‌کنند تا مدارک مهارتی خود را بدست آورید. بعلاوه آنها در زمینه نظریه توسعه حرفه‌ای، تکنیک‌های مشاوره، تفسیر و اجرای ارزیابی‌ها و منابع اطلاعات حرفه‌ای و انتخاب شغل تخصص دارند. جستجوی شغل و فرآیند یادگیری یک حرفه، یک جنبه حیاتی و اساسی از توسعه حرفه‌ای شما است. بنابراین مشورت در مورد جستجو و انتخاب شغل و مشاور شغلی بهم مرتبط هستند.

مشاور شغلی برای کمک کردن درباره همه جنبه‌های آینده شغلی شما، بطور کامل آموزش دیده است. شاید وقت آن رسیده باشد که برای متحول کردن آینده شغلی و حرفه ای خود و برای یک انتخاب شغل موفق همین امروز با یک مشاور شغلی حرفه‌ای ملاقات کنید!

مشاوره شغلی تلفنی و آنلاین چگونه است؟

خیلی از افراد به دلیل یک سری مشکلات ممکن است نتوانند به صورت حضوری اقدام به دریافت مشاوره کنند از این رو سعی می کنند که به صورت آنلاین یا به صورت تلفنی اقدام به مشاوره کنند و اطلاعات لازم و نظر های لازم را دریافت کنند.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *