ژانویه 28, 2022
مشاوره قبل ازدواج چیست؟

مشاوره قبل ازدواج چیست؟

مشاوره قبل ازدواج چیست؟

در این مقاله می خواهیم در مورد این که مشاوره قبل ازدواج چیست؟ و این که یک مشاوره چه ویژگی هایی باید داشته باشد بپردازیم. خیلی از افراد قبل از این که ازدواج کنند به مشاوره مراجعه می کنند تا در مورد این که بدانند آیا با هم نقاط مشترک دارند یا خیر.

ویژگی های مشاور پیش از ازدواج خوب چیست؟

می توان این جوری اعلام کرد که مشاوره ازدواج یکی از مهم ترین اتفاق های زندگی افراد محسوب می شودبه همین دلیل تصمیم گیری در مورد آن ممکن است برای افراد سخت باشد و نتوانند درست تصمیم گیری کنند. مشاوره قبل ازدواج می تواند خیلی به افراد کمک کند تا تمام شک های خود را برطرف کنند. یک مشاوره ازدواج خوب باید به بهترین نحوه مراجعه کنندگان خود را راهنمایی کند.

"<yoastmark

  • ایجاد رابطه موثر و درست با مراجعه کننده خود
  • داشتن مهارت گوش دادن و ارتباط برقرار کردن
  • داشتن دانش و اطلاعات به روز
  • بتواند مشکلات افراد را حل کند و یا راه حل پیشنهاد کند
  • تفاوت فرهنگ ها را درک کند و به فرهنگ و سنن مراجعه کنندگان خود احترام بگذارد
  • خوش اخلاق و دلسوز باشد
  • خوش بین باشد.

مشاوره تلفنی ازدواج

ممکن است در این اوضاع، وضعیت شما جوری باشد که نتوانید به صورت حضوری به مراکز مشاوره قبل ازدواج در شیراز مراجعه کنید. خیلی از فروشگاه ها همزمان که مشاوره قبل ازدواج دارند می توانید به صورت تلفنی نیز با مشاورین صحبت کنید تا مشاوره خود را انجام دهند.

تعداد جلسه های مشاوره قبل ازدواج چقدر است؟

جلسه های مشاوره قبل ازدواج بستگی به تشخیص مشاور دارد و ممکن است بین 2 تا 10 جلسه به طول انجامد شما در ابتدا باید بدانید که مشاوره قبل ازدواج چیست؟ همچنین چه کاربردی برای شما دارد تا بتوانید تمامی سوال ها و مشکلات احتمال خود را از او بپرسید. در این جلسه ها معمولا مشاور اهداف و تمام بعد های ازدواج را در نظر می گیرد .

هزینه مشاوره قبل از ازدواج چقدر است؟

هزینه هرجلسه مشاوره بستگی به مشاور نیز دارد . به طور مثال مشاوره قبل ازدواج توسط مشاور دارای مدرک دکترا 100 هزارتومان و مشاوره توسط فرد دارای مدرک کارشناسی ارشد نیز 80 هزارتومان هزینه دارد.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *