دسامبر 8, 2021
5 تکنیک قانون جذب سریع خواسته ها و اهداف

5 تکنیک قانون جذب سریع خواسته ها و اهداف

5 تکنیک قانون جذب سریع خواسته ها و اهداف

حقیقت این است که شما با اطلاع از قانون جذب سریع می توانید خواسته های خود را جذب کنید و به آنچه می خواهید برسید. قانون جذب می گوید که خواسته های خود را به صورت شفاف بیان کنید و آن ها را تصور کنید تا به آنها برسید. در ادامه 5 تکنیک جالب برای جذب سریع به شما آموزش می دهیم.

5 تکنیک قانون جذب سریع خواسته ها و اهداف

1. قانون جذب همیشه در حال کار کردن است:

قانون جذب همیشه در حال کار کردن است و به طور مستقیم در زندگی افراد تاثیر می گذارد. اما این که تاثیر مثبت یا منفی بگذارد بستگی به خود فرد دارد که چه انرژی بفرستد. در واقع انسان به هر چیزی که فکر می کند آن را جذب می کند حالا چه مثبت باشد چه منفی.

قانون جذب سریع معمولا رابطه مستقیم با احساسات شما دارد. برای مثال اگر همیشه خوشحال هستید و مدام به درآمد خوب و گردش و تفریح فکر می کنید و از پس مشکلات زندگی خود بر می آید در حقیقت دارید حال خوب و انرژی مثبت جذب می کنید.قانون جذب خیلی ساده است و در واقع می گوید شما در درونتان هر چه فکر می کنید به همان هم می رسید و آن را جذب می کنید.

ممکن است بخواهید در مورد درمان استرس و اضطراب اطلاعات کسب کنید.

 

 

2.خواسته های مهم خود را رها کنید:

از مهم ترین قانون های رسیدن به خواسته های خودتان در قانون جذب این است که در وقتی به طور واضح اهداف خود را تعیین کردید و مطمئن شدید که به آنها می رسید. حالا وقت آن است که ان را رها کنید و منتظر این باشید که تا قانون جذب کار خودش را انجام دهد . اگر مدام به آن فکر کنید و دنبال راه های برای سریع تر رسیدن به آنها باشید در واقع در حال دور شدن از خواسته هایتان هستید و ممکن است به آن نیز نرسید.

3.جذب ناخواسته ها:

از دیگر قانون ها جذب این است که شما به سادگی ترس های که دارید را به خود جذب می کنیدبه طور مثال اگر از حیوانات می ترسید انها را به خود جذب می کنید و باعث می شوید که آنها به سمت شما بیایند.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *